saygi@saygi.com.tr

+90 312 358 0 444

1999 Yılında kurulmuş olan Saygı Eğitim A.Ş.'nin  Özel Eğitim'e kazandırdığı ilk merkez, 26.04.2000 tarihinde açılan Özel Saygı Özel Eğitim İlköğretim Okuludur. "Eğitim Her Çocuğun Hakkıdır, Gelin Birlikte Başaralım" sloganıyla 15 yıldır özel eğitim sektöründe faaliyetlerine devam eden şirketimiz, Özel Saygı Özel Eğitim Okulu çatısı altında Keçiören'de faaliyetlerine devam etmektedir. Saygı markasına sahip tek okul ve rehabilitasyon merkezi, Kalaba Şubesi olarak adlandırılan okulumuzdur.

Bizler, özel eğitime muhtaç her engel grubundaki çocuklarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilecek en uygun şekilde yapılandırılmış, eğitim kalitesi ve hizmet standardı yüksek, nitelikli özel eğitim ve rehabilitasyon hizmeti için gerekli bütün birimlerimiz de uzaman ve deneyimle mesleki personelini bünyesinde barındıran bir kurum düşledik ve bu düşü gerçekleştirdik.

Özel Saygı Özel Eğitim Okulu Kalaba Şubesi, Keçiören'de olduğu gibi Ankara'da ve hatta Türkiye'de örnek gösterilen bir kurum olmayı başarmıştır. Hizmet kalitemizi her geçen gün yükseltmek birinci vazifemizdir. Bizler engelli vatandaşlarımızın güçlüklerle dolu dünyalarında onlara eğitsel ve psikolojik anlamda destek sağlamanın dışında sosyal hakları ve yasal ayrıcalıkları konusunda da yardımcı olmayı görev edindik.

Engelli vatandaşlarımızı  sadece 3 Aralık Dünya Özürlüler Günü'nde değil , hayatımızın her anında hatırlamayı, onları görmeyi, onlara yardım eli uzatmayı ve destek olmayı toplum bilinci olarak yerleştirmeye kararlıyız. Biz onların kocaman dünyalarında küçükte olsa bir yer kaplamayı istedik ve başardık.

To Top ↑